AKTUALITY KE KORONAVIRU COVID-19

AKTUALITY KE KORONAVIRU COVID-19

V souvislosti s výskytem koronaviru 2019-nCoV, COVID-19 v České republice, realizujeme v rámci prevence přenosu virové nákazy uvedené dezinfekční služby:


  • dezinfekce vzduchu a prostor s prodlouženou účinnosti až na 3 týdny / na bázi polymerů /

  • dezinfekce vzduchu a prostor se zvýšenou účinnosti / možné i za přítomnosti osob /   

  • prostorová dezinfekce komerčních a veřejných prostor - kanceláře, zdravotnická zařízení, školy, školky, veřejné sociální prostory apod.
  • dezinfekce ubytovacích zařízení, hotelů, bytů apod.
  • prostorová i plošná dezinfekce prostředků osobní i hromadné dopravy 
  • dezinfekce výrobních objektů - průmyslové haly, provozovny, šatny apod.

Jak dezinfekci provádíme


Dezinfekci rizikových míst provádíme aplikací aerosolu ULV generátorem IGEBA, plynováním generátorem ozonu OZX - A7000B, atomizaci dezinfekčních prostředků dezinfekčním zařízením FIMAP KSANEX . Používáme virucidní dezinfekční přípravky se širokým spektrem účinku.

Účinky dezinfekce ozonem

Ozon je přírodní čistící a desinfekční látka. Je to dosud nejsilnější oxidační činidlo, které je používáno v mnoha oblastech, jako je lékařství, zemědělství, potravinářský průmysl atd... Ozon je 3000x rychlejší než chlór a 25x účinnější než kyselina chloritá (NOCL), 2500x než chlornan (OCL) a 5000x než chloramin (NH2CL) a je přitom mnohem bezpečnější. Neexistuje žádný virus, bakterie, plísně a houby, které by odolaly ozonu.

Atomizace dezinfekčních prostředků dezinfekčním zařízením FIMAP KSANEX

Dezinfekční přístroj KSANEX je určen pro cílenou dezinfekci prostor. Prostřednictvím velice malých částic o velikosti 8 mikronů (pro ilustraci cigaretový kouř má přibližně 3 mikrony) dezinfikuje potřebné plochy. Nízký tlak, který se používá pro atomizaci, zabraňuje mechanickému poškození, ke kterému může dojít při prudkých proudech stlačeného vzduchu. Je vhodný pro dezinfekci kanceláří, škol, jídelen, restaurací, obchodů, dopravních prostředků atd. Lze ho využít např. i při dezinfekci klimatizací. 

Účinky dezinfekce aplikací aerosolu

ULV generátor aplikuje jemný mlhový opar ionizovaného dezinfekčního přípravku do vzduchu. Elektricky nabité ionty zcela vyplní prostor a tím se dostanou do každého rohu a štěrbiny. Tento systém garantuje rovnoměrné rozdělení částic dezinfekčního přípravku na všech površích v prostoru, od klik dveří po klávesnice počítačů. Je to ideální řešení pro kompletnější dezinfekci. Používaný dezinfekční přípravek na bázi polymerů poskytuje dezinfekci vzduchu a prostor s prodlouženou účinnosti až na 3 týdny. 

Reference a COVID-19

V souvislosti s nákazou a prevencí COVID-19 jsme provedli v tomto období dezinfekční zásahy např.: plošnou dezinfekci aerosolem - domovy pro seniory Korýtko Ostrava, Slunečnice Ostrava, Sluníčko Ostrava, Na Výminku Ostrava , Čujkovova Ostrava, Lada s.r.o., Ledax, Ondráš Brušperk a dalších, plošnou dezinfekci aerosolem - poliklinika SAGENA Frýdek-Místek, správní budova a ostatní budovy Magistrátu města Ostravy, Dětské centrum Domeček, VŠB Ostrava, budovy měst. obvodu Moravská Ostrava a Přívoz, budovy měst. obvodu Vítkovice, budovy měst. obvodu Poruba, zastávky MHD měst. obvodu Slezská Ostrava, MŠ Kateřinice, SAFT FERAK a.s., PKP CARGO International a mnoho dalších......... 

Proč si vybrat nás


Vysokou profesionalitu poskytovaných služeb garantujeme odbornou kvalifikací zaměstnanců podle zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví ve znění pozdějších předpisů, členstvím ve Sdružení pracovníků DDD a certifikacemi dle ČSN a členstvím mezinarodním sdružení CEPA.

Společnost Čistoty Dotek s.r.o. - člen Sdružení pracovníků dezinsekce, dezinfekce, deratizace ČR a evropské konfederace CEPA - Confederation of European Pest Contro